- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka LAUREL
Rozkladacia pohovka LAUREL
Telefonická objednávka
Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je čalúnená svetlomodrou látkou. Rozložením vznikne pohodlná posteľ o rozmere 80 x 195 cm.
Súčasťou sú dva vankúše a bonelové výplň sedacej časti. Pohovku ponúkame v pravom i ľavom prevedení.
Výber prevedenie pohovky zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:
svetlomodrá
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 149 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 83 cm
výška nožičiek: 10 cm
rozmer lôžka: 80 x 195 cm
Hmotnosť:
60,5 kg
Dodávaná v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 60,5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











