- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka PONTOS Dekorhome
Rozkladacia pohovka PONTOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka PONTOS je vďaka svojmu jednoduchému a zároveň elegantnému dizajnu vhodná do každej modernej obývacej izby. Môžete ju umiestniť aj do vašej pracovne, študentskej izby alebo izby pre návštevy.
Pohovka je čalúnená textúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: horčicová a sivá. Konštrukcia pohovky je z masívneho dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu a pevnosť. Stojí na štyroch nohách v prírodnej alebo čiernej farbe. Sedačka sa pýši praktickou funkciou rozkladu. Súčiatky sú dva vankúšiky.
K pohovke PONTOS odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série PONTOS.
Farba:
horčicová / čierna
sivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 210 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 185 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 43 cm
výška podrúčiek: 67 cm
výška nožičiek: 21 cm
rozmer ležiacej plochy: 110 x 185 cm
rozmer vankúšika: 85 x 30 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s priehradkou PONTOS Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €











