- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka ZERUS
Rozkladacia pohovka ZERUS
Telefonická objednávka
ZERUS – MODERNÁ ROZKLADACIA POHOVKA S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM
Pohovka ZERUS vnesie do interiéru útulnosť, pohodlie a nadčasový štýl. Elegantný dizajn s čistými líniami sa ľahko zladí s moderným aj klasickým bývaním. Vďaka kvalitnému čalúneniu z látky Murano je príjemná na dotyk a stane sa obľúbeným miestom na každodenný oddych aj spoločné chvíle s rodinou.

POHODLIE NA KAŽDÝ DEŇ
O komfortné sedenie aj ležanie sa stará výplň z bonelových pružín a PUR peny, ktorá poskytuje príjemnú oporu a pohodlie pri relaxe. Súčasťou pohovky sú tri opierkové vankúše a jeden dekoratívny vankúš, ktoré dotvárajú jej útulný vzhľad.

PRAKTICKÁ A FUNKČNÁ
ZERUS jednoducho rozložíte na priestranné lôžko vhodné na príležitostné aj každodenné spanie. Nechýba ani praktický úložný priestor na posteľnú bielizeň, deky alebo sezónne doplnky. Stabilitu zabezpečujú čierne plastové nožičky.

FAREBNÉ VARIANTY
- smotanová – látka Murano 832
- hnedá – látka Murano 835
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Ak Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Murano. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20 % zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota je 6–8 týždňov.

PARAMETRE
Materiál:
látka Murano
Rozmery:
šírka: 210 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 90 cm
Plocha na spanie:
145 × 196 cm
Výška sedu:
43 cm
Hĺbka sedu:
49 / 69 cm
Rozmery podrúčky:
7 × 90 × 55 cm
Šírka sedacej časti:
196 cm
Materiál nožičiek:
plast
Farba nožičiek:
čierna
Výška spodného priestoru od podlahy:
2 cm
Výplň:
bonelová pružina / PUR pena
Nosnosť na osobu:
90 kg
Vankúše:
3 opierkové vankúše (65 × 50 cm)
1 dekoratívny vankúš (40 × 40 cm)
Vlastnosti:
celočalúnená
rozkladacia
s úložným priestorom
moderný dizajn
vhodná na každodenné spanie
MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Stolová lampa MEBIS Dekorhome
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
















