- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava ASTANO U UNI
Rozkladacia sedacia súprava ASTANO U UNI
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA ASTANO U UNI
Hľadáte ten pravý kúsok nábytku, ktorý by premenil vašu obývaciu izbu na oázu pohodlia a štýlu? Predstavujeme vám rozkladaciu sedaciu súpravu ASTANO – skvost, ktorý dokonale zodpovedá vašim potrebám pre komfortné sedenie, efektívne využitie priestoru a nadčasový design. Je čalúnená látkou Kornet a ekokožou, ktorá je v dnešnej dobe veľmi šik a ladne zapadne do každého moderného interiéru. Na výber je trifarebné varianty.
- čierna
- sivá / biela
- sivá / svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ELEGANTNÁ A PRAKTICKÁ
Je rozkladacia a disponuje plnohodnotnou plochou na spanie s rozmerom 133 x 266 cm.Sedačka poskytuje úložný priestor, ktorý určite oceníte a nájde vo vašej domácnosti všestranné využitie. Súčasťou sedacej súpravy sú obojstranné vankúše, ktoré poskytujú komfortné sedenie a pohodlné opretie chrbta. Výplň sedačky tvorí kvalitná pružina falista a pur pena. Celá konštrukcia stojí na nožičkách, ktoré dodávajú sedacej súprave ASTANO U potrebnú pevnosť a stabilitu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo / pružina Falista / PUR pena
Rozmery:
šírka: 300 cm
hĺbka: 146 / 146 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 44 / 70 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožičiek: 5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 133 x 266 cm
Hmotnosť:
103 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| HĹBKA | 146 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| HĹBKA | 146 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














