- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia NATIK NEW horčicová
Sedacia súprava rozkladacia NATIK NEW horčicová
Telefonická objednávka
Prvotriedna sedacia súprava NATIK NEW v modernom dizajne dokonale doplní vašu domácnosť.
Súčasťou sedacej súpravy sú tri väčšie a tri menšie vankúše. Súčasťou výbavy sú aj výškovo nastaviteľné opierky hlavy. Tieto si jednoducho môžete nastaviť až v 5 pozíciách. Opierky na ruky sú v štýlovom tvare.
Sedačka je rozkladacia, čím vytvorí priestor na spanie na rôzne príležitosti o ploche 125x220 cm. V spodnej časti je priestranný úložný priestor na ukladanie sezónnych prikrývok, diek a podobne.
Potiahnutá je kvalitnou látkou Alfa horčicová, ktorá sedaciu súpravu oživí. Je celočalúnená, preto ju môžete umiestniť aj do priestoru.
Ponúkame v pravom alebo ľavom prevedení a taktiež v sivej farbe.
Farba:
horčicová
Materiál:
látka Alfa 120 / pružina
Tvar:
L
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 298 cm
hĺbka: 175 cm
výška: 96 / 105 cm
plocha na spanie (ŠxD): 125x220 cm
výška sedu: 43 cm
vĺbka sedu: 62 cm
výška spodného priestoru od podlahy: 5 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
145 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látky Alfa v cene na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša objednávka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 298 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 145 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 298 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 145 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo 2 ks GYES Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks GYES Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
322.80 €
Umelá kožušina EBONY 60x90 cm
Koberec STELLAN
Stojacia lampa ROMADekorhome
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
370.20 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
370.20 €
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
102.10 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €











