- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa ROMADekorhome
Stojacia lampa ROMADekorhome
Telefonická objednávka
Moderná stojacia lampa oplývajúca prirodzeným rustikálnym šarmom má celkovú výšku 177 cm a spolu s ňou si vnesiete do domu skutočný trendy kúsok.
Telo svietidla je vyrobené z masívneho naplaveného dreva, ktorý je ponechaný vo svojej prirodzenej drsnej kráse. Celé svietidlo je ladené v industriálnom vidieckom štýle.
Podstavec je vyrobený z umakartu.
Upozornenie: Ide o svietidlo v industriálnom štýle, na tienidle sa preto vyskytujú isté nedokonalosti, ktoré mu dodávajú osobitý šmrnc a jedinečný rustikálny vzhľad. Rozmery trámu sa môžu nepatrne líšiť.
Vhodné pre žiarovky energetických tried A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
čierna
béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka (len) / masívne drevo / umakart
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 177 cm
priemer tienidla: ØØ 55 cm
dĺžka kábla: 170 cm
pätica: 1x E27 max. 60 Watt
Hmotnosť:
16, 4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 177 cm |
| PRIEMER | 55 cm |
| MATERIÁL | Kov, Ľan, Látka, Umakart |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













