- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací vozík ALADAR
Servírovací vozík ALADAR
Telefonická objednávka
Servírovací stolík ALADAR s kolieskami je malý, praktický kúsok, s ktorým bude servírovanie hračka. Poskytuje poschodovú odkladaciu plochu na fľaše, kde umiestnite až päť fliaš, ďalšie odkladaciu plochu na fľaše a poháre v spodnej časti. Vo vrchnej časti zas nájdete odkladací priestor napríklad na misu ovocia či menšie občerstvenie. Kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu a presúvanie po priestore. Stolík je tvorený kombináciou MDF a kovu.
Farba:
čierna / strieborná
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
7,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRIEMER | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRIEMER | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty5
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Hnedá
Skladom
76.50 €
Čierna
Skladom
136.20 €
Sivá
Skladom
138.70 €
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
263.70 €
Čierna
Nie je skladom
267.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
266.80 €







