- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací vozík SILVIUS
Servírovací vozík SILVIUS
Telefonická objednávka
Servírovací vozík SILVIUS má nielen úžitkovú, ale aj estetickú hodnotu.
Konštrukciu tvorí kov čiernej farby a police sú vyrobené z DTD - fóliovanej dosky v prevedení dub smoke.
Obsahuje tri police, z ktorých vrchný má vyvýšená čela.
Zo spodnej strany hornej plochy sa nachádza držiak na fľaše. Stredná polica je zas obohatená o držiak na poháre, ktorý je tiež umiestnený zo spodnej strany. Spodnú policu ohradil kovový rám, ktorý počas jazdy zadrží všetko, čo do nej vložíte.
Vozík má aj držiak na utierky. Pohyblivosť a ľahkú manipuláciu majú na starosti kolieska, dve z nich sú brzdené.
Farba:
dub smoke / čierna
Materiál:
DTD fóliovaná / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 90 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
20,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,1 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| KOLIESKA | Plastová |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Bílá / dub
Nie je skladom
583.50 €
Černá / dub
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl BACARDI
Jedálenské kreslo K454
Jedálenské kreslo K454
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
640.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
480 €
Barový stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
Barový stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
471.30 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 10 dní
470 €





