- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Stohovateľná záhradná stolička DECO PORTO
Stohovateľná záhradná stolička DECO PORTO
Telefonická objednávka
STOHOVATEĽNÁ ZÁHRADNÁ STOLIČKA DECO PORTO
Predstavujeme vám moderné záhradné kreslo DECO PORTO, ktoré sa rýchlo stane obľúbeným kúskom vášho interiéru aj exteriéru. Kreslo DECO PORTO je ľahké, pevné a jednoduché na údržbu. Vyniká nadčasovým dizajnom, prepracovaným tvarovaním a mimoriadnou praktickosťou, pretože je stohovateľné, takže ušetrí množstvo miesta, keď ho práve nepoužívate.

ODOLNÝ MATERIÁL A JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Vyrobené je z kvalitného plastu a ľahko zapadne do moderných aj tradičných priestorov. Vďaka použitému materiálu je kreslo odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a veľmi ľahko sa čistí.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 53,3 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 81,8 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
4,5 kg
MONTÁŽ
Dodávané v zmontovanom stave.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl skladacie PIZARRA
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Biela
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Zelená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Červená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Modrá
Odoslanie do 7 dní
370.20 €


