- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Stohovateľná záhradná stolička LADIS
Stohovateľná záhradná stolička LADIS
Telefonická objednávka
STOHOVATEĽNÁ STOLIČKA LADIS
Doprajte vášmu priestoru čerstvý moderný nádych so stoličkou LADIS. Vďaka kombinácii sivej farby na konštrukcii a béžového sedáka pôsobí prirodzene a jednoducho zapadne do každej terasy, záhrady či jedálne. Jej tvarované operadlo s jemnou perforáciou zaručuje pohodlie aj počas dlhého sedenia. Plastová konštrukcia je pevná a navyše sa veľmi ľahko udržiava.

PRAKTICKÉ STOHOVANIE A KOMFORT
Stolička LADIS je stohovateľná, takže ušetrí množstvo miesta, keď ju práve nepoužívate.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá / béžová
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 81 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
rozmer chrbtovej opierky: 50x40 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5 kg

MONTÁŽ
Dodávané v zmontovanom stave.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Lano, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl skladacie PIZARRA
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Biela
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Zelená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Červená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Modrá
Odoslanie do 7 dní
370.20 €








