- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Stohovateľná záhradná stolička LAVTON
Stohovateľná záhradná stolička LAVTON
Telefonická objednávka
STOHOVATEĽNÁ ZÁHRADNÁ STOLIČKA LAVTON
Predstavujeme vám moderné jedálenské a záhradné kreslo LAVTON, ktoré sa rýchlo stane obľúbeným kúskom vášho interiéru aj exteriéru. Kreslo LAVTON je ľahké, pevné a jednoduché na údržbu.

ODOLNÝ MATERIÁL A JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Vyrobené je z kvalitného plastu a ľahko zapadne do moderných aj tradičných priestorov. Vďaka perforovanému operadlu pôsobí vzdušne a zároveň zabezpečuje príjemné sedenie aj počas teplých dní. 
PRAKTICKÉ STOHOVANIE A KOMFORT
Vyniká nadčasovým dizajnom, prepracovaným tvarovaním a mimoriadnou praktickosťou, pretože je stohovateľné, takže ušetrí množstvo miesta, keď ho práve nepoužívate.
- sivá
- sivohnedá (taupe)
- zelená
Výber variantu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je dostupná, je momentálne vypredaná.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 79 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,4 kg

MONTÁŽ
Dodávané v zmontovanom stave.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl skladacie PIZARRA
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Záhradný altán 3x4,5m nožnicový
Biela
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Zelená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Červená
Odoslanie do 7 dní
370.20 €
Modrá
Odoslanie do 7 dní
370.20 €




























