- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa LUANDA Dekorhome
Stojacia lampa LUANDA Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná stojaca lampa v klasickom barokovom štýle vás určite očarí na prvý pohľad.
Lesklý stojan v nadčasovej čiernej, striebornej či zlatej farbe dodáva stojacej lampe jemný nádych luxusu. Spoločne so skladaným látkovým tienidlom tvorí noblesný a harmonický celok a poskytnú vášmu priestoru príjemné a mäkké svetlo.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
zlatá / čierna
čierna
strieborná / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka (nylon + polyamid)
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 160 cm
Rozmery tienidla:
šírka: 28 - 40 cm
hĺbka: 28 - 40 cm
výška: 55 cm
priemer základne: 35 cm
dĺžka kábla: 220 cm
pätica: E27 max. 60 W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Nylon |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
702.10 €





















