- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa BRUSEL Dekorhome
Stolová lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Originálna stolná lampa BRUSEL v retro štýle je vhodná na Váš kancelársky stôl alebo ako doplnkové osvetlenie do obývačky. Lampa je vyrobená z nerezovej ocele a hliníka. K dostaniu je vo farebnom prevedení čierna / zlatá a čierna / strieborná,
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
čierna / zlatá
čierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
nerezová oceľ / hliník
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 40 cm
dĺžka kábla: 185 cm
pätica: 1x E27 max. 40 W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,4 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Pohovka AITHRA Dekorhome
Konferenčný stolík KLYTIOS Dekorhome
Konferenčný stolík KLYTIOS Dekorhome
30x30x45 cm Nie je skladom 107.30 € 40x40x45 cm Nie je skladom 128.90 € 90x60x50 cm Odoslanie do 14 dní 374.50 €Písací stôl s úložným priestorom BOREAS Dekorhome
Chesterfield posteľ PALLAS Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
102.10 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Závesná lampa BRUSEL Dekorhome
Závesná lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
159 €











