- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolová lampa CROMINA
Stolová lampa CROMINA
Telefonická objednávka
Stolová lampa CROMINA sa stane elegantným a funkčným doplnkom vášho interiéru. Je vyrobená z masívnej ocele a jej čierna základňa zaisťuje stabilitu a odolnosť. Lampa je vybavená orechovým / zeleným tienidlom, ktoré jej dodáva jedinečný a príjemný vzhľad.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
orech
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov/látka + PVC
Rozmery:
šírka: 18 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 64 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa CROMINA LED
Nočný stolík ET-002VELVET
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €









