- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolová lampa TIMBER
Stolová lampa TIMBER
Kód produktu: CA-41-56712+
Telefonická objednávka
Stolová lampa s jednoduchou kovovou základňou a elegantnou guľatou nohou. Plastové tienidlo má textúru dreva v dekore duba a borovice. Táto kombinácia dodáva lampe prírodný a teplý vzhľad, ktorý sa môže jednoducho hodiť k rôznym štýlom interiérov. Skvele doplní priestor hotelovej izby aj domáci interiér.
Súčasťou série svietidiel s možnosťou doplniť stolnú lampu a nástenné svietidlo. Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
strieborná / dub
strieborná / borovica
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 41 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,8 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRIEMER | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 70x140 borovice Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
275.30 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
180.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
191.90 €
Detská posteľ 70x140 borovice Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
275.30 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
180.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
191.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 211 €
od 180.60 €
206.80 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Prijímame predobjednávky
od 97.90 €
138.80 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
995.20 €
995.20 €
1 093.20 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
181 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Varianty produktu
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
u vás do 06.05.2026
391.80 €
Kašmír
Skladom
u vás do 06.05.2026
391.80 €
391.80 €
431.60 €
Přidat do oblíbených





