- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Stropná bodová lampa ALEKSANDRIA
Stropná bodová lampa ALEKSANDRIA
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová lampa ALEKSANDRIA zaujme svojim elegantným dizajnom. Jednotlivé lampy sa dajú nastaviť a otočiť podľa potreby do všetkých možných smerov. Valcové čierne tienidlá sú doplnené o vnútornú zlatú mriežku, ktorá dodá moderný vzhľad.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 41,5 / 57,5 cm
výška: 18,5 cm
hĺbka: 10 cm
Varianty:
rovná základňa - 2 tienidlá
rovná základňa - 3 tienidlá
typ pätice: 2/3 x E14 max. 40W
Hmotnosť:
0,6 / 0,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 41,5 cm, 57,5 cm |
| VÝŠKA | 18,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg, 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenná bodová lampa YORK 91
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
201.50 €
Biela
Nie je skladom
195 €
Čierna
Nie je skladom
239.80 €
Červená
Nie je skladom
177.90 €











