Záhradná lavička TAIMA
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ LAVIČKA TAIMA

KOMFORT A PRAKTIČNOSŤ V JEDNOM
Výnimočnou ju robí praktický výsuvný stolík umiestnený v strede, ktorý poskytne miesto na odkladanie pohárov, telefónu alebo iných drobností. V prípade potreby ho možno jednoducho sklopiť a opäť využiť celú lavičku na sedenie. Či už máte v pláne romantiku vo dvojici, posedenie s priateľmi alebo leňošenie, TAIMA vám bude neustále k dispozícii.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 104 cm
šírka sedu: 140 cm
hĺbka sedu: 48,5 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
170 kg
Hmotnosť:
23 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 170 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 140 cm |
| HĹBKA SEDU | 48,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom




















