- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradné pohovky
- Záhradná pohovka SALEMO 3
Záhradná pohovka SALEMO 3
Telefonická objednávka
SALEMO 3 miestna pohovka je úplná novinka na trhu, pohovka ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýlu bývania. Jedná sa o elegantný trojmiestnu pohovku v imitácii ratanu.
Produkt je dodávaný s pohodlnými poduškami. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru. Set je veľmi jednoduchý na údržbu.
Výrobok je vysoko odolný proti UV lúčom a poveternostným vplyvom.
Farba:
grafit
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozmery:
šírka: 187 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 76 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 38/43 cm (bez podušky / s poduškou)
Nosnosť:
3 x 110 kg
Hmotnosť:
22 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOSNOSŤ | 330 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm, 43 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom





