- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks BARBORA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sada záhradného posedenia je ideálna voľba pre chvíle odpočinku na čerstvom vzduchu alebo rozprávění s rodinou a priateľmi. Vyžaruje z nej rustikálne kúzlo a atraktívne doplní vašu záhradu, terasu alebo balkón atď.
Táto sada je vyrobená z vysoko kvalitnej masívnej akácie, tropického tvrdého dreva, ktoré je klimaticky odolné a má veľmi dlhú životnosť. Nábytok na terasu je napustený olejom, takže získal teplú farbu, ľahko sa čistí a udržiava. Na konferenčný stolík si môžete v dosahu ruky odkladať občerstvenie, nápoje alebo časopisy atď. Balenie tiež obsahuje silne vystuženým podušku na sedadlo a operadlo pre maximálne pohodlie pri sedení.
Túto sadu je možné kombinovať s ďalšími produktmi v našom obchode, aby si zákazník mohol zostaviť vlastný sedaciu súpravu.
Farba:
krémová
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 29 cm
Rozmery kresla:
šírka: 68 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 60 cm
hrúbka poudšek: 6 / 10 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 29 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x stolík, 1x taburet, 2x poduška na sedák |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x stolík, 1x taburet, 2x poduška na sedák |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















