- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks BARBORA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto drevená záhradná sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj na vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedáky a operadlá sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť. Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom latkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Túto sadu je možné kombinovať s ďalšími produktmi v našom obchode, aby si zákazník mohol zostaviť vlastnú sedaciu súpravu.
Farba:
krémová
sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka / taburetu:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 29 cm
Rozmery stredovej pohovky:
šírka: 68 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 60 cm
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 60 cm
hrúbka púdšok: 6 / 10 cm
Hmotnosť:
37,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x podnožka, 1 x stredová pohovka, 1 x rohová pohovka, 3 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 1x taburet, 3x poduška na operadlo, 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha, 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 1x taburet, 3x poduška na operadlo, 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha, 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















