- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa vyhľadávanou a pôsobivou dominantou vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je designovaný pre dlhé roky používania vonku.
Vďaka použitému ratanu, odolnému voči vode a poveternostným vplyvom, sa táto sedacia súprava ľahko čistí a je dostatočne rezistentná na každodenné použitie. Sedačka má pevné rámy z ocele s práškovým nástrekom. Zároveň má nízku hmotnosť, takže je ľahké ju premiestňovať. Nepremokavý úložný box poskytuje ideálny priestor na ukladanie vašich diek, vankúšov, hračiek, kníh a ďalších vecí, ktoré by sa inak povaľovali okolo.
Silné odnímateľné podušky a vankúše, plnené bavlnenými vláknami, sú veľmi pohodlné. Ich ľahko čistiteľné polyesterové poťahy so skrytými zipsami sa dajú sňať a vyprať. Tento modulárny set ratanového nábytku je veľmi flexibilný a môžete ju ľahko premiestňovať a prispôsobovať každému prostrediu!
Farba:
hnedá
čierna
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stola:
šírka: 56 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 30 cm
Rozmery dvojmiestnej pohovky :
šírka: 118 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 64 cm
výška sedu (bez podušky): 25 cm
hrúbka podušky: 6 cm
rozmery vankúša: 40 x 40 cm
Rozmery úložného boxu:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 64 cm
Hmotnosť:
47 kg
Balenie obsahuje: 2 x dvojmiestna pohovka, 1 x konferenčný stolík, 1 x úložný box s nepremokavým vrecom, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo a 4 x vankúš
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 60 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x úložný box, 2x poduška na sedák, 2x pohovka, 4x poduška na operadlo, 4x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 56 cm |
| HĹBKA STOLU | 56 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 64 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 60 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x úložný box, 2x poduška na sedák, 2x pohovka, 4x poduška na operadlo, 4x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 56 cm |
| HĹBKA STOLU | 56 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 64 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný krb Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €
Záhradný kvetináč s treláží 65 x 30 x 135 cm Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 65 x 30 x 135 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
183.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
267.80 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 396.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 374.90 €
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
302 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
290.40 €
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
117.60 €
Zelená
Nie je skladom
104.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
114.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
127 €












