- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks DOROTA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks DOROTA Dekorhome
Telefonická objednávka
Užite si so svojou rodinou a priateľmi slnečné odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!
Záhradná sedacia súprava má rám z práškovo lakovanej ocele a odolného PE ratanu, takže je pevná, robustná a ľahko sa čistí. Silne polstrované podušky a mimoriadne hlboké moderné sedáky vám pri sedení zaistia úplné pohodlie. Konferenčný stolík vám zase príde vhod na odkladanie občerstvenia a nápojov, aby ste ich mali na dosah ruky. Súprava má ľahký a modulárny dizajn, nie je teda problém ju presúvať po celej záhrade a prispôsobiť ju akémukoľvek prostrediu. Súprava nábytku obsahuje 4 diely, a tak umožňuje voliť rôzne rozostavenia a konfigurácie podľa vašej ľubovôle.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:
béžová / antracit
čierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne eukalyptové drevo (dekor teak)
Rozmery 2miestne pohovky:
šírka: 165 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 60 cm
hrúbka podsedáku: 5 cm
Rozmery kresla:
šírka: 76 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 60 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 70 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Hmotnosť:
47 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x dvojsedačka, 2 x samostatné kreslo, 1 x konferenčný stolík, 4 x poduška na sedák, 6 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 76 cm, 165 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 4x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 76 cm, 165 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 4x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kovový prístrešok / carport k stene 315 x 502 cm Dekorhome
Kovový prístrešok / carport 297 x 494 cm Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
486.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
471.60 €
Drevený prístrešok / carport 431x431 cm Dekorhome
Záhradný barový set 5 ks polyratan Dekorhome
Záhradný barový set 5 ks polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
290.80 €
Čierna
Nie je skladom
317.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
290.90 €
Záhradná lavica s poduškou 120 cm Dekorhome
Záhradná lavica s poduškou 120 cm Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
216.60 €
Sivá
Nie je skladom
216.60 €
Červená
Nie je skladom
216.60 €
Krémová
Nie je skladom
204.30 €
Béžová
Nie je skladom
204.30 €
Modrá
Nie je skladom
216.60 €
Antracit
Nie je skladom
212 €
Vínová
Nie je skladom
216.60 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
216.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
201.30 €
Světle modrá
Nie je skladom
204.30 €
Záhradný barový set 16 ks polyratan Dekorhome
Záhradný barový set 16 ks polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
2 008.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
2 021.10 €




























