- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks hliník
Záhradná sedacia súprava 5 ks hliník
Telefonická objednávka
ROHOVÁ ZOSTAVA ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU

PRAKTICKÝ DIZAJN A UNIVERZÁLNE VYUŽITIE

KVALITA MATERIÁLOV A ODOLNOSŤ

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 290 cm
hĺbka: 240 cm
výška: 86 cm
Rozmery stola:
šírka: 160 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 46 / 69 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery pohovky:
šírka: 213 / 215 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 65 / 83 cm
šírka sedu: 190 / 206 cm
hĺbka sedu: 52 / 67 cm (bez podušky / s poduškou)
výška sedu: 33 / 44 cm (bez podušky / s poduškou)
šírka operadla: 200 / 192 cm
výška operadla: 32 / 35 cm
Rozmery kresla:
šírka: 74 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 65 cm
Rozsah nastavenia:
2 úrovne výšky stola / operadlo pohovky: 5 stupňov

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 160 cm, 190 cm, 206 cm, 213 cm, 215 cm, 290 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 52 cm, 67 cm, 70 cm, 100 cm, 240 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 46 cm, 65 cm, 69 cm, 83 cm, 86 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 1x taburet, 2x kreslo, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm, 206 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm, 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 160 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm, 69 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 74 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 213 cm, 215 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 65 cm, 83 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 70 cm |
| HĹBKA LAVICE | 45 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 33 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 160 cm, 190 cm, 206 cm, 213 cm, 215 cm, 290 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 52 cm, 67 cm, 70 cm, 100 cm, 240 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 46 cm, 65 cm, 69 cm, 83 cm, 86 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 1x taburet, 2x kreslo, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm, 206 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm, 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 160 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm, 69 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 74 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 213 cm, 215 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 65 cm, 83 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 70 cm |
| HĹBKA LAVICE | 45 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 33 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný altánok so závesmi 4x3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 4x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
894.20 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
809.20 €
Obruba k vírivke polyratan / eukalyptus Dekorhome
Obruba k vírivke polyratan / eukalyptus Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
633.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
1 108.30 €
Záhradná solárna sprcha 35 l Dekorhome
Záhradná solárna sprcha 35 l Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
353.80 €
Stříbrná / černá
Odoslanie do 10 dní
392.20 €
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Dvojité záhradné lehátko s baldachýnom textilen / oceľ Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko s baldachýnom textilen / oceľ Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
316.20 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
340 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
353.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
367.90 €
Záhradná hojdačka PARIS
Záhradná hojdačka PARIS
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Strieška k hojdačke PARIS
Strieška k hojdačke PARIS
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom















