- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 5dielna záhradná sedacia súprava je skvelým doplnkom do vášho vonkajšieho bývania. Jej nenápadný a zároveň štýlový dizajn dodá vašej terase, balkónu alebo záhrade nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava s masívnym akáciovým rámom je pevná, robustná a odolná. Akáciové drevo je napustené olejom, nábytok je teda vhodný na vonkajšie použitie. Súčasťou súpravy je aj konferenčný stolík s unikátnym lamelovým dizajnom. Môžete si naň odkladať občerstvenie, nápoje, šálky s čajom, knihy a pod. a mať všetko potrebné na dosah ruky. Sadu dodávame s vysoko pohodlnými, husto polstrovanými poduškami na sedák a operadlo. Polyesterové poťahy na podušky sa ľahko udržujú, je možné ich sňať a vyprať. Set má modulárny design, takže všetky diely je možné prestavať a upraviť podľa vašich potrieb.
Farba:
prírodná hnedá / krémová
prírodná hnedá / tmavo šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozmery dvojmiestne lavice:
šírka: 114,5 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery prostrednej pohovky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cm
hrúbka podušky na operadlo: 15 cm
výška sedadla od zeme: 34 cm
Hmotnosť:
55 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s ľavou podrúčkou, 1 x lavica s pravou podrúčkou, 1 x stôl, 1 x stredová pohovka, 1 x rohová pohovka, 6 x poduška na sedák, 7 x polster na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 2x lavica, 6x poduška na sedák, 7x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 54 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 114,5 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 2x lavica, 6x poduška na sedák, 7x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 54 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 114,5 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný konferenčný stolík TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
674.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
705 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
697.70 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
733.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
738.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
519 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
567.30 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
608.70 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
543.10 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
370.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
352.30 €



















