- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5ks čierna / tmavosivá Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5ks čierna / tmavosivá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto hliníková sedacia súprava kombinuje štýl aj funkčnosť a stane sa obľúbeným miestom vašej záhrady alebo terasy.
Pohovka má hliníkový rám s práškovým nástrekom a je vyrobená pre dlhodobé používanie a maximálnu pevnosť a odolnosť.
Na mäkko polstrovaných poduškách na sedadlo a operadlo sa vám bude dobre sedieť aj pri celodennej relaxácii.
Poťahy podušiek na sedáky možno pre jednoduchšie pranie stiahnuť.
Zostavenie sedacie súpravy je jednoduché.
Farba:
tmavosivá / čierna
Rozmery pohovky:
šírka: 151 cm
hĺbka: 96 cm
výška: 70 cm
Rozmery kresla:
šírka: 78,5 cm
hĺbka: 96 cm
výška: 70 cm
Rozmery čajového stolíka:
šírka: 90 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 25 cm
Rozmery odkladacieho stolíka:
šírka: 81 cm
hĺbka: 81 cm
výška: 70 cm
Materiál:
práškovo lakovaný hliník / látka (100% polyester) / sklo
Balenie obsahuje:
2x pohovka
1x kreslo
1x čajový stolík
1x odkladací stolík
Hmotnosť:
63,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 78,5 cm, 81 cm, 90 cm, 151 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 81 cm, 96 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 2x pohovka, 2x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 81 cm, 90 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm, 81 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm, 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 78,5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 96 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 151 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 96 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 78,5 cm, 81 cm, 90 cm, 151 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 81 cm, 96 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 2x pohovka, 2x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 81 cm, 90 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm, 81 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm, 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 78,5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 96 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 151 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 96 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný altánok so závesmi 3 x 3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 3 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
441.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
409.40 €
Záhradný kvetináč 72x25x50 cm polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč 72x25x50 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
123.10 €
Sivá
Nie je skladom
66.20 €














