- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava HWC-E17
Záhradná sedacia súprava HWC-E17
Telefonická objednávka
Táto polkruhová záhradná sedacia súprava sa dokonale hodí do akéhokoľvek prostredia. Kombinácia rôznych farieb sedacích vankúšov a dekoračných vankúšikov dopĺňa elegantný celkový vzhľad, či už je súprava umiestnená na terase, v zimnej záhrade alebo v relaxačnej oblasti. Jednotlivé prvky je možné ľubovoľne kombinovať a prispôsobiť tak súpravu konkrétnemu priestoru či príležitosti.
Materiál polyratan je obľúbený vďaka svojej odolnosti a nízkym nárokom na údržbu. Vyzerá ako tradičný ratan, ale je oveľa odolnejšie a nie je náchylný na trhanie.
Poznámka: Počas zimy odporúčame súpravu skladovať na chránenom mieste.
Farba:
čierna / sivá / červená
sivá / tmavosivá / béžová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 29 cm
Rozmery:
šírka: 270 cm
hĺbka: 140 cm
výška: 59 cm
hĺbka sedu: 58 cm
výška sedu: 28 cm
výška opierky chrbta: 30 cm
hrúbka podušiek: 6 cm
Hmotnosť:
45 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 5 x pohovka, 5 x vankúš, 5 x poduška na sedák, 5 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 75 cm, 270 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 140 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x pohovka, 3x stredový diel pohovky, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák, 5x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 28 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Plast, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 4,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 270 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 140 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 59 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 75 cm, 270 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 140 cm |
| VÝŠKA | 29 cm, 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x pohovka, 3x stredový diel pohovky, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák, 5x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 28 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Plast, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 4,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 270 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 140 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 59 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €
Záhradné lehátko Dekorhome
Záhradný úložný box Dekorhome
Záhradný úložný box Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
148.20 €


















