- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Zahradné stoličky
- Záhradná stolička skladacia Dekorhome
Záhradná stolička skladacia Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto exkluzívna funkčná a moderná záhradná stolička sa bude vďaka svojmu štýlovému dizajnu skvele vynímať vonku aj vo vnútri domu.
Možnosť skladania šetrí miesto pri skladovaní a preprave.
Stolička je vyrobená z polypropylénu vystuženého sklenými vláknami, ktorý zaisťuje nielen trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom, ale aj ľahkosť a pohodlie pri používaní. Má ergonomicky profilované operadlo, ktoré zaručuje maximálne pohodlie pri sedení aj po dlhú dobu. Nemá podrúčky, čo dodáva ľahkosť a eleganciu, vďaka čomu je stolička ideálna pre moderné interiéry a záhrady.
Jej jednoduchý tvar a neutrálne farby umožňujú jeho prispôsobenie všetkým druhom štýlov.
Certifikované CATAS.
Farba:
sivohnedá taupe
tmavosivá
červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
plast PP (polypropylén)
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
4,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 140 cm
Záhradný stôl 140 cm
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 7 dní
334.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 7 dní
334.10 €
Záhradná stolička Dekorhome
Záhradná stolička Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
120.30 €
Záhradná stolička Dekorhome
Záhradná stolička Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 7 dní
110 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 7 dní
110 €
Marsala
Nie je skladom
110 €
Záhradný stôl 80 cm
Záhradný stôl 80 cm
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
703 €
Tmavosivá
Odoslanie do 7 dní
703 €














