- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Zahradné stoličky
- Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnová a praktická funkčná stolička s konštrukciou z polypropylénu vystuženého skleným vláknom bola vyrobená z jedného prvku a nemá žiadny rám, žiadne zvary ani žiadne kovové spoje, vďaka čomu je extrémne pevná, trvanlivá a odolná voči poveternostným vplyvom.
Stoličku pre náročných užívateľov je možné použiť v akomkoľvek verejnom i súkromnom priestore, vo vnútri aj mimo areálu. Tento model dokonale zapadne do vašej záhrady a terasy.
Výrobok je certifikovaný TÜV a CATAS.
Možnosť stohovania uľahčuje prepravu a skladovanie mimo sezóny.
Farba:
sivohnedá taupe
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
plast PP (polypropylén)
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 82 cm
Nosnosť:
180 kg
Hmotnosť:
5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylén |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylén |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 140 cm
Záhradný stôl 140 cm
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 7 dní
334.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 7 dní
334.10 €
Záhradná stolička Dekorhome
Záhradná stolička Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
120.30 €
Záhradný stôl 80 cm
Záhradný stôl 80 cm
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
703 €
Tmavosivá
Odoslanie do 7 dní
703 €
















