- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava SAN DIEGO
Záhradná sedacia súprava SAN DIEGO
Kód produktu: SAN DIEGO
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA
Predstavujeme vám luxusnú súpravu SAN DIEGO, ktorá sa skladá z dvoch kresiel, dvoch taburetiek, pohovky a stolíka. Táto moderná súprava nábytku je premyslene navrhnutá tak, aby sa stala stredobodom vášho interiéru či exteriéru a poskytla vám maximálne pohodlie a relaxáciu.


DIZAJN PRE VŠETKY INTERIÉRY
Vďaka svojmu modernému a elegantnému dizajnu sa táto súprava skvele hodí do rôznych typov interiérov a exteriérov. Či už hľadáte nábytok na terasu, balkón, do zimnej záhrady, alebo napríklad do kancelárie či rokovacej miestnosti, táto súprava je ideálnou voľbou. Jej neutrálne farby a jednoduché línie sa ľahko začlenia do akéhokoľvek priestoru a dodajú mu nádych luxusu a pohodlia.

MATERIÁL
Súprava je vyrobená z umelého ratanu, ktorý je oveľa odolnejší a pružnejší, než prírodný ratan. Ľahko sa udržuje, odoláva UV žiareniu a teplote od +50 °C do -10 °C. Okrem toho je rám nábytku vyrobený z hliníka, čo zaisťuje jeho pevnosť a stabilitu. Sedáky aj podušky sú vybavené molitanom pre väčšie pohodlie. Poťahy sú vyrobené z polyesteru a sú odnímateľné, čo uľahčuje ich údržbu. Stolík má dosku z tvrdeného skla.
FAREBNÉ VARIANTY
Súprava SAN DIEGO je k dispozícii v dvoch jedinečných farebných variantách - antracit a sivá. Tieto neutrálne tóny sú skvelé na vytvorenie pokojnej a pohodovej atmosféry v akomkoľvek priestore. Antracitový variant je ideálny pre tých, ktorí dávajú prednosť tmavším tónom, ktoré pridávajú hĺbku a sofistikovanosť. Sivá varianta naopak vytvára svetlý a vzdušný vzhľad, ktorý dodáva priestoru svieži a moderný vzhľad.
- antracit / tmavsivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vámi vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery pohovky:
šírka: 186 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 48 cm
nosnosť: 350 kg
Rozmery kresla:
šírka: 68 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 48 cm
nosnosť: 150 kg
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 40 cm
Rozmery stola:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 70 cm
doska z tvrdeného skla: 5 mm
Hmotnosť:
90 kg
MONTÁŽ
Súprava SAN DIEGO je dodávaná v zostavenom stave. Nemusíte tak nič skladať ani montovať - nábytok je pripravený na okamžité použitie.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm, 68 cm, 140 cm, 187 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 70 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 80 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 85 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 186 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 80 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm, 68 cm, 140 cm, 187 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 70 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 80 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 85 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 186 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 80 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradný jedálenský set 3 ks D1168 Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
80.10 €
100.60 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok s moskytiérou 6 x 3 m Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 10 dní
512.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
558.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
596.60 €
Záhradný altánok s moskytiérou 6 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
512.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
558.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
596.60 €
Odoslanie do 10 dní
od 512.30 €
591.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradná posteľ sivá / antracit Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
897.70 €
1 010.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradný altánok s moskytiérou 3 x 3 m Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 10 dní
442.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
424.50 €
Záhradný altánok s moskytiérou 3 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
442.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
424.50 €
Odoslanie do 10 dní
od 424.50 €
490 €
Přidat do oblíbených












