- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo AZC-S2114
Záhradné kreslo AZC-S2114
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ KRESLO AZC-S2114
Elegantná záhradná stolička AZC-S2114 je ideálnou voľbou pre vašu terasu, balkón či záhradu. Jej dizajn s výpletom z odolného polyratanu v dvoch farebných variantoch pôsobí moderne a ľahko sa kombinuje s ďalšími kusmi vonkajšieho nábytku. Vďaka pevnému kovovému rámu ponúka vysokú stabilitu aj pohodlie pri sedení. Materiál je nenáročný na údržbu, čo oceníte pri každodennom používaní. Táto stolička je skvelým riešením ako pre súkromné posedenie, tak aj pre vybavenie komerčných priestorov, ako sú kaviarne alebo reštaurácie.
- sivá
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
umelý ratan / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 94 cm
šírka sedu: 38 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
5 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
258 €
Sivá
Nie je skladom
248.70 €
Vonkajší koberec PP Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
48.90 €
Modrá
Nie je skladom
44.20 €
Žltá
Nie je skladom
47.20 €























































