- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo DIAMOND
Záhradné kreslo DIAMOND
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ KRESLO DIAMOND
Predstavujeme stohovateľné kreslo DIAMOND od renomovanej nemeckej značky KETTLER, ktoré spája elegantný a čistý dizajn, kvalitu a praktickosť. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu s zaobleným rámom a podrúčkami z FSC®-certifikovaného teaku vnášajú do priestoru prírodné a luxusné akcenty, ktoré okamžite zaujmú. S možnosťou kombinácie s ďalšími produktmi rady DIAMOND – polohovacím kreslom a lehátkom s ľahko pojazdnými kolieskami si môžete vytvoriť kompletný a harmonický jedálenský či relaxačný priestor.
- biela / krémová
- taupe / béžová
- antracit / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ERGONOMICKÝ DIZAJN
DIAMOND kreslo je nielen vizuálne atraktívne, ale aj praktické a pohodlné. Ergonomický dizajn s možnosťou stohovania umožňuje jednoduché ukladanie a manipuláciu, čo ocenia najmä profesionálne priestory. Použitá textília zaručuje kvalitu spracovania a odolnosť. Vďaka kvalitnému mixu materiálov je kreslo odolné voči opotrebovaniu a ľahko sa čistí.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
hliníková kostra / textílie SUNBRELLA
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 90 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
4,5 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
258 €
Sivá
Nie je skladom
248.70 €
Vonkajší koberec PP Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
48.90 €
Modrá
Nie je skladom
44.20 €
Žltá
Nie je skladom
47.20 €
































