- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo NEO
Záhradné kreslo NEO
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ KRESLO NEO
Moderný dizajn a relax na čerstvom vzduchu ponúka záhradné kreslo NEO. NEO je ideálne na čítanie, oddych alebo popíjanie nápoja vonku a spríjemní každú chvíľu relaxu.
KVALITNÉ A DIZAJNOVÉ
Pevná čierna oceľová konštrukcia s práškovým náterom prepletená hnedým umelým ratanom zaručuje stabilitu. Štýlové a vhodné na terasu, balkón či do záhrady. Pohodlné podušky z tkaniny s PP vláknom poskytujú maximálny komfort pri používaní. Postavené je na nožičkách, ktoré mu zabezpečujú príslušnú stabilitu.

FAREBNÉ VARIANTY
Vďaka výberu z niekoľkých farebných variantov si kreslo NEO poradí so všetkým a nebude problém vybrať to pravé!
- čierna / biela
- čierna / hnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / umelý ratan / látka
Rozmery:
šírka: 83 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 131 cm
hĺbka sedu: 90 cm
výška sedu: 20 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
16 kg

MONTÁŽ
Kreslo je dodávno zostavené.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 83 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 131 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Technoratan |
| HĹBKA SEDU | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 20 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 83 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 131 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Technoratan |
| HĹBKA SEDU | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 20 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
258 €
Sivá
Nie je skladom
248.70 €
Vonkajší koberec PP Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
48.90 €
Modrá
Nie je skladom
44.20 €
Žltá
Nie je skladom
47.20 €









