- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko s podnožkou D2317 akácie Dekorhome
Záhradné lehátko s podnožkou D2317 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto skladacie drevené lehátko vám poskytne pohodlné miesto na relaxáciu na vašej terase či záhrade.
Je vyrobené z vysoko kvalitného tvrdého akáciového dreva, pre ktoré je charakteristická odolnosť voči vplyvom počasia a trvanlivosť. Pretože odoláva vplyvom počasia, je vhodné ako na použitie v interiéri, tak aj vonku.
Ergonomicky tvarované sedadlo vám ponúka skvelú oporu a zároveň vám bude perfektným spoločníkom za slnečných popoludní.
Má pohodlnú opierku nôh a nastaviteľné operadlo. Opierka na nohy je odnímateľná.
Pokiaľ ho práve nepoužívate, dá sa lehátko jednoducho sklopiť a tak Vám ušetrí miesto.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery bez podnožky:
šírka: 54 cm
dĺžka: 120 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 28 cm
Rozmery s podnožkou:
šírka: 54 cm
dĺžka: 169 cm
výška: 95 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| DĹŽKA | 120 cm, 169 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
947.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
915.60 €
Hliníková pergola so zaťahovacou strechou 3,92 x 2,92 m Dekorhome
Skladací záhradný stolík akácie D0030 Dekorhome
Záhradná hojdačka CELEBES
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
52.50 €
Červená
Nie je skladom
65.90 €
Modrá
Nie je skladom
52.50 €
Světle modrá
Nie je skladom
47.30 €
Prenosné ohnisko s kutáčom Dekorhome
Prenosné ohnisko s kutáčom Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
108.50 €
Stříbrná
Nie je skladom
104 €


















