- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový záhradný bistro set z polyratanu sa stane dominantou vašej záhrady či terasy. Ide o skvelú voľbu pre stolovanie pod holým nebom alebo odpočinok na čerstvom vzduchu!
Robustný oceľový rám je ručne opletený klimaticky odolným PE ratanom, vonkajší nábytok teda nehrdzavie ani nepodlieha plesniam a môžete si na ňom užívať dlhé roky kvalitného odpočinku.
Oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu produktu. Záhradná polohovacia stolička má zaoblené operadlo a podrúčky, a tým pádom aj ergonomickejší tvar pre maximálne pohodlie. Súčasťou balenia sú podušky, ktoré poskytujú extra pohodlie. Poťah na zips je odnímateľný a dá sa ľahko vyprať.
Pomocou mechanizmu s plynovým piestom si upravíte polohu operadla podľa potreby. Stlačením tlačidla na boku sa operadlo sklopí do požadovanej polohy. Vzhľadom na ľahkú konštrukciu sa bistro stôl aj polyratanové stoličky ľahko premiestňujú.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:
sivá / čierna
sivá / hnedá
čierna
čierna / hnedá
Materiál:
oceľ / polyratan / látka (100% polyester) / sklo / masívne drevo
Rozmery kresla:
šírka: 58 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 111 cm
šírka sedu: 49,5 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 42 cm
výška podrúčky od zeme: 61 cm
hrúbka podušky: 4 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
38 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 58 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 111 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x kreslo, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 49,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| HĹBKA KRESLA | 63 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 111 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 58 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 111 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x kreslo, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 49,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| HĹBKA KRESLA | 63 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 111 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
1 090.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 058.80 €
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
301.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
286.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
280 €
Zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
241.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
200.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
169.30 €
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
1 123.30 €
Krémová
Nie je skladom
1 012.40 €
Sada záhradných ležadiel 2 ks Dekorhome
Sada záhradných ležadiel 2 ks Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
203.80 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
188.90 €
Sivá
Nie je skladom
239.20 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
212 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
205.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
191.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
187.50 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
187.20 €
Zelené listy
Nie je skladom
183.60 €
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / akácia Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / akácia Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
736 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
708.40 €



















