- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Tento záhradný stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže je pevný a stabilný. Olejom napustený povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Zaoblené nohy dodávajú stolu štýlový vzhľad. Jedálenské stoličky majú oceľový rám, ktorý je opletený klimaticky odolným PE ratanom, takže sú pevné a ľahko sa udržujú čisté. Každá stolička je opatrená husto polstrovanou poduškou, ktorá vám pri odpočinku zaručí mimoriadny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok
Ukladanie: Pokiaľ je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodovzdorným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
svetlosivá / čierna / akácia
tmavosivá / čierna / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 85 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 62 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 64 cm
Hmotnosť:
40 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 62 cm, 85 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 92 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 62 cm, 85 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 92 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdacia lavica oceľ / plast Dekorhome
Záhradná hojdacia lavica oceľ / plast Dekorhome
Růže
Nie je skladom
165.70 €
Diamant
Nie je skladom
165.70 €
Welcome
Nie je skladom
159.90 €
Záhradný jedálenský set 7 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 7 ks Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
1 574.30 €
Čierna
Nie je skladom
1 589.20 €
Záhradný odkladací stolík plast Dekorhome
Záhradný odkladací stolík plast Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
96.70 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
93.70 €
Antracit
Nie je skladom
92.60 €




















