- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám a je perfektnou voľbou pre váš vonkajší obytný priestor.
záhradný jedálenský set má oceľový rám s práškovým nástrekom, ktorý stolu a stoličkám dodáva na stabilite a odolnosti. Set vonkajšieho nábytku je zhotovený z PE ratanu odolnému voči poveternostným vplyvom, takže sa ľahko čistí. Podušky je možné sňať, čo uľahčuje ich čistenie. Silné podušky vám navyše poskytnú extra pohodlie pri sedení.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú
Farba:
čierna / krémová / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 90 / 150 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Výber šírky stola zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:
šírka: 61 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnosť:
48 kg
Dodávané v demonte.
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Záhradný stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže je pevný a stabilný. Olejom napustený povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Prehnuté nohy dodávajú stolu štýlový vzhľad. Jedálenské stoličky majú oceľový rám, ktorý je opletený klimaticky odolným PE ratanom, sú preto pevné a dajú sa bez námahy udržať v čistote. Každá stolička má husto polstrovanú podušku, aby ste si pri odpočinku mohli dopriať mimoriadny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú
Farba:
hnedá / krémová / akácia
čierna / tmavosivá / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 150 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Rozmery kresla:
šírka: 64 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 48,5 cm
výška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 65 cm
Hmotnosť:
69 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 61 cm, 90 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x kreslo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm, 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 61 cm, 90 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x kreslo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm, 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
585.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
572 €
Záhradný stôl ATHENA LOUNGE Dekorhome
Záhradný stôl ATHENA LOUNGE Dekorhome
123x70x75 cm Odoslanie do 14 dní 347.70 € 180x90x75 cm Nie je skladom 542.70 €Záhradná lavica 80 cm polyratan Dekorhome
Záhradná lavica 80 cm polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
89.50 €
Čierna
Nie je skladom
90.70 €
Sivá
Nie je skladom
97.80 €










