- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 6 ks LALEN
Záhradný jedálenský set 6 ks LALEN
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÝ JEDÁLNY SET LALEN
Užite si nezabudnuteľné okamihy s rodinou a priateľmi v pohodlí vašej záhrady alebo terasy s naším záhradným jedálenským setom LALEN. Svetlosivý technoratan dodáva setu nadčasový vzhľad, ktorý skvele doplní akýkoľvek exteriér.

ODOLNÉ A STABILNÉ
Tento exkluzívny set, vyrobený z vysoko kvalitného technoratanu v elegantnej svetlosivej farbe, prináša kombináciu štýlu, pohodlia a trvanlivosti. Robustná kovová konštrukcia zaistí dlhú životnosť a stabilitu, zatiaľ čo povrchová úprava stola z tvrdeného skla dodáva setu moderný vzhľad.

PRAKTIČNOSŤ
Zostava obsahuje všetko potrebné pre pohodlné sedenie a stravovanie vonku – pohovku, dve kreslá, dva taburety a priestranný jedálenský stôl, ktorý sa stane centrom vášho vonkajšieho stretávania. Súčasťou sú aj pohodlné vankúše s vodeodolnými poťahmi, ktoré zaručujú ľahkú údržbu a odolnosť voči premenlivému počasiu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá
Materiál:
kov / umelý ratan / tvrdené sklo / látka
Rozmery pohovky:
šírka: 161 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 77 cm
hĺbka sedu: 38 / 47 cm
výška sedu: 45 cm
Rozmery kresla:
šírka: 57 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 77 cm
hĺbka sedu: 38 / 47 cm
výška sedu: 45 cm
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 70 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 39,5 cm
hĺbka: 39,5 cm
výška: 45 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
35 kg / stôl
Hmotnosť:
58 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 39,5 cm, 57 cm, 120 cm, 161 cm |
| HĹBKA | 39,5 cm, 55 cm, 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 70 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 38 cm, 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 57 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 160 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 55 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 39,5 cm, 57 cm, 120 cm, 161 cm |
| HĹBKA | 39,5 cm, 55 cm, 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 70 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 38 cm, 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 57 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 160 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 55 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
807.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
779.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
849.40 €







