- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný set 2+1 D8348 polyratan Dekorhome
Záhradný set 2+1 D8348 polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si vo vašom vonkajšom bývaní dobré jedlo alebo popoludňajší čaj s týmto záhradným jedálenským setom! Má elegantný vintage design a stane sa z neho ústredný bod vašej záhrady alebo terasy.
Trojdielny ručne tkaný balkónový set je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Ergonomicky tvarované prútené stoličky s výpletom z odolného polyratanu a 5 cm hrubé podsedáky s jednoduchou údržbou ponúkajú maximálne pohodlie pri sedení.
Súprava má stabilný rám vyrobený z práškovo lakovanej ocele. Sadu je možné individuálne prispôsobiť nerovnostiam podlahy pomocou nastavovacích skrutiek na stole a stoličkách.
Stôl má robustnú dosku z bezpečnostného skla s hrúbkou 5 mm. Vodoodpudivé a UV odolné vankúše sa veľmi ľahko udržujú a keď sa zašpiní, možno ich jednoducho sňať a vyprať na 30 °.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
PE ratan / oceľ s práškovým nástrekom / sklo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
priemer: 53 cm
výška: 55 cm
hrúbka dosky: 0,5 cm
hmotnosť stola: 5,8 kg
Rozmery kresla:
šírka: 56 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 80 cm
hmotnosť kresla: 5,8 kg
výška sedu: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
17,4 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:
1 x stôl
2 x kreslo
2 x poduška na sedák
montážny materiál a návod na zostavenie
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 53 cm, 56 cm |
| HĹBKA | 53 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 55 cm, 80 cm |
| PRIEMER | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg, 17,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Ratan, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 53 cm, 56 cm |
| HĹBKA | 53 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 55 cm, 80 cm |
| PRIEMER | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg, 17,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Ratan, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný altán 3x2,4 m Dekorhome
Záhradný altán 3x2,4 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
244.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
236.10 €
Záhradný truhlík borovice Dekorhome
Záhradná hojdačka s altánkom Dekorhome
Záhradná hojdačka s altánkom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
450.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
486.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
341.30 €
Záhradná hojdačka 170 / 114 cm teak Dekorhome
Záhradná hojdačka CELEBES
Interiérový kvetináč oceľ Dekorhome
Interiérový kvetináč oceľ Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 10 dní
83.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
88.10 €
Záhradná pergola s hrantíkmi jedľa Dekorhome
Záhradná pergola s hrantíkmi jedľa Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
165.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
179.30 €











