- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný set 2+1 D9608 Dekorhome
Záhradný set 2+1 D9608 Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 3dielna záhradná súprava je ideálna pre relaxáciu a posedenie vonku počas letných mesiacov.
Obsahuje dve mäkko čalúnené kreslá a kompaktný stolík. Konštrukcia nábytku je zhotovená z odolnej ocele s práškovým nástrekom, čo zaručuje stabilitu a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Výplet kresiel je vyrobený z vodoodpudivého polyratanu, ktorý je ľahko udržiavateľný. Stolová doska je vyrobená z WPC materiálu (zmes dreva-vlákno-plast) so vzhľadom dreva.
Sedáky majú 5 cm hrubú vrstvu, ktorá zaisťuje optimálne pohodlie. Vysoké podrúčky a ergonomicky tvarovaná chrbtová časť umožňujú pohodlné sedenie aj po dlhšiu dobu. Nohy stola a stoličiek je možné výškovo nastaviť pomocou skrutkových podpierok, čo zaisťuje stabilitu aj na nerovnom teréne.
Stolová doska unesie až 80 kg a stoličky sú zaťažiteľné až 160 kg. Čalúnenie je ľahko udržiavateľné, vďaka vodoodpudivému povlaku je možné ľahko utrieť nečistoty. Poťahy je možné prípadne odňať a vyprať v práčke na 30 °C. Montáž je rýchla a jednoduchá vďaka priloženému návodu.
Farba:
sivá
Materiál:
pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / umelý ratan (100% polychlorid) / látka 100% polyester
Rozmery stola:
hĺbka: 40 cm
šírka: 42 cm
výška: 40,5 cm
hmotnosť stola: 3,7 kg
Rozmery stoličky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 80 cm
hmotnosť stoličky: 5,1 kg
výška sedu: 40 / 45 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
Nosnosť:
80 / 160 kg
Hmotnosť:
13,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:
1 x stôl
2 x stolička
2 x poduška na sedák
montážny materiál a návod na zostavenie
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 54 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 40,5 cm, 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Technoratan, WPC (drevoplast) |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm, 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42 cm, 54 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 40,5 cm, 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Technoratan, WPC (drevoplast) |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm, 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný altán 3x2,4 m Dekorhome
Záhradný altán 3x2,4 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
244.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
236.10 €
Záhradný truhlík borovice Dekorhome
Záhradná hojdačka s altánkom Dekorhome
Záhradná hojdačka s altánkom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
450.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
486.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
341.30 €
Záhradná hojdačka 170 / 114 cm teak Dekorhome
Záhradná hojdačka CELEBES
Interiérový kvetináč oceľ Dekorhome
Interiérový kvetináč oceľ Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 10 dní
83.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
88.10 €
Záhradná pergola s hrantíkmi jedľa Dekorhome
Záhradná pergola s hrantíkmi jedľa Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
165.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
179.30 €







