- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Premeňte váš jedálenský kút s naším polyratanovým jedálenským stolom! Do vášho vonkajšieho bývania prinesie elegantné a zároveň rustikálne kúzlo.
Usaďte sa k večeru pod hviezdami alebo poobědvejte na slniečku s naším jedálenský stolom. Tento jedálenský stôl má práškovo lakovaný oceľový rám, ktorý je pokrytý klimaticky odolným PE ratanom. Jedálenský stôl je robustný a ľahko sa čistí. PE ratanová konštrukcia je tiež ľahká, takže ju môžete ľahko premiestňovať.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžil.
Farba:
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
polyratan / PS doska / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 66 cm
Hmotnosť:
17,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný úložný box 90 l Dekorhome
Záhradný úložný box 90 l Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
61.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
55.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
58.80 €
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči vodný hyacint Dekorhome
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči vodný hyacint Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
235.50 €
Čierna
Nie je skladom
161.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
151.40 €
Záhradný hrantíky 3 ks vodný hyacint Dekorhome
Záhradný hrantíky 3 ks vodný hyacint Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
115.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
119.20 €
Tmavě hnědá
Odoslanie do 10 dní
123.70 €
Záhradné stoličky 2 ks plast Dekorhome
Záhradné stoličky 2 ks plast Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
149.60 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
310.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
257.80 €











