- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl DECO FUTURA
Záhradný stôl DECO FUTURA
Telefonická objednávka
ZAHRADNÝ STÔL DECO FUTURA
Hľadáte kombináciu štýlu, pevnosti a odolnosti? Záhradný stôl DECO FUTURA je tou správnou voľbou pre každého, kto chce praktické a elegantné riešenie nielen na záhradu či terasu, ale aj do domácnosti. Tento obdĺžnikový stôl ponúka dostatok priestoru pre pohodlné posedenie s rodinou či priateľmi.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA A PRAKTICKÉ PREVEDENIE
Kvalitná plastová konštrukcia dodáva stolu robustnosť a stabilitu, zatiaľ čo stolová doska v imitácii dreva prináša prírodný vzhľad.Použitý kvalitný materiál zaručuje dlhú životnosť stola a jednoduchú údržbu. Stôl je odolný voči nepriazni počasia aj UV žiareniu.
- jaseň (ashwood)
- orech (walnut)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 75 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
14 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
270.80 €
Sivá
Nie je skladom
304 €
Krémová
Nie je skladom
215.50 €
Záhradný úložný box 150x50x55 cm eukalyptus Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2-dielna antracit Dekorhome
Stohovateľná stolička FRENY
Záhradná dekorácia Fam 02
Záhradná dekorácia Fam 11
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Čierna
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
48.80 €






