- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Záhradný stolík akácie Dekorhome
Záhradný stolík akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento drevený odkladací stolík je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Môžete ho tiež použiť ako nočný stolík, alebo stolík na kvetináče alebo telefón, prípadne aj ako odkladací stolík k bazénu.
Stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva a je odolný voči poveternostným vplyvom a veľmi pevný. Pevná horná doska aj spodná polička vám poskytnú veľa miesta na umiestnenie najrôznejších predmetov. Montáž je jednoduchá.
Farba:
akácie
Materiál:
masívne drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
šírka: 45 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
5,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný slnečník Ø 350 cm
Záhradné lehátko akáciové drevo Dekorhome
Záhradné lehátko akáciové drevo Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
235 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
235.90 €
Záhradná pohovka 3 ks DITA Dekorhome
Záhradná pohovka 3 ks DITA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
419.20 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
548.50 €
Záhradná pohovka so strieškou HELENA Dekorhome
Záhradná pohovka so strieškou HELENA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
256 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
392.90 €
Záhradná sedacia súprava 3ks akácie Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3ks akácie Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
436.60 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
613.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
613 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
794.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
837.10 €
Rohová záhradná lavica akácie / látka Dekorhome
Rohová záhradná lavica akácie / látka Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
482.30 €
Zelená
Nie je skladom
450.20 €
Sivá
Nie je skladom
442.90 €
Červená
Nie je skladom
470.70 €
Krémová
Nie je skladom
460.30 €
Béžová
Nie je skladom
466.20 €
Limetková
Nie je skladom
454.50 €
Modrá
Nie je skladom
470.70 €
Antracit
Nie je skladom
457.40 €
Vínová
Nie je skladom
482.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
482.30 €
Světle modrá
Nie je skladom
460.30 €
Úložný box s trelážou akácie Dekorhome
Úložný box s trelážou akácie Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
394.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
304 €







