- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl SAILOR
Záhradný stôl SAILOR
Telefonická objednávka
ZAHRADNÝ STÔL SAILOR
Praktický, moderný a pripravený na každodenné používanie. Presne taký je stôl SAILOR, ideálny pre interiér aj exteriér. Môžete si byť istí, že stôl SAILOR je presne to, čo potrebujete.
- zelená
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA A PRAKTICKÉ PREVEDENIE
Vďaka nadčasovému plastovému prevedeniu v dvoch farebných variantoch zapadne na terasu, balkón, do záhrady či modernej jedálne. Jeho okrúhla vrchná doska poskytuje dostatok miesta na stolovanie či posedenie pri káve. Stabilná stredová noha so štyrmi ramenami zabezpečí potrebnú stabilitu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
270.80 €
Sivá
Nie je skladom
304 €
Krémová
Nie je skladom
215.50 €
Záhradný úložný box 150x50x55 cm eukalyptus Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2-dielna antracit Dekorhome
Stohovateľná stolička FRENY
Záhradná dekorácia Fam 02
Záhradná dekorácia Fam 11
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Čierna
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
















