- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa ALOFI luster Dekorhome
Závesná lampa ALOFI luster Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto nádherná krištáľová stropná lampa s elegantným dizajnom bezpochyby vynikne v akomkoľvek prostredí.
Vďaka svojmu krištáľovému prevedeniu je tento ohromujúci luster ideálny pre jedáleň, obývaciu izbu i ďalšie miestnosti.
Vysoko kvalitné krištáľové korálky, v podobe 75 sklenených hranolčekov, jasne žiaria, účinne zachytávajú a odrážajú svetlo.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
sivá / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
priemer: 50 cm
výška: 51 cm
svetelný zdroj: 6x E14 max. 40 wattov
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
728 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenská stolička MN-SC
Posteľ masívny teak Dekorhome
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Grafit
Odoslanie do 14 dní
1 551.20 €









