- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa AMALFI 1xE27
Závesná lampa AMALFI 1xE27
Telefonická objednávka
Exkluzivní závěsná lampa AMALFI s jednoduchým kovovým stínítkem v trendy měděné barvě a dokonale lesknoucím se povrchem rozzáří každou kuchyň či jídelnu.
Vnitřní část stínidla je s originální strukturou a dekorativním krytím žárovky. Lampa je zavěšena na kovovém lanku.
Barva:
měděná
Materiál:
kov
Dostupné rozměry:
průměr 30 cm
průměr 40 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vami vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 30 / 40 cm
hloubka: 30 / 40 cm
výška: 200 cm
délka kabelu: 165 / 175 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1,7 / 2,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| PRIEMER | 30 cm, 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,7 kg, 2,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| PRIEMER | 30 cm, 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,7 kg, 2,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Jedálenský set 4+1 BEVIS
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €







