- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa OTRIKS 1xE27
Závesná lampa OTRIKS 1xE27
Telefonická objednávka
Svietidlo v populárnom škandinávskom štýle, ktorý je charakteristický svetlými, pastelovými farbami a drevenými povrchmi. Tienidlo je sklenené v matnej bielej farbe. Doplnené je o čierny kábel a kovový prvok v dekore dreva.
Lampa je vybavená závitom E27, ktorý je kompatibilný aj s úspornými LED žiarovkami.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
biela / čierna / hnedá
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 100 cm
závit pre žiarovku: E27
príkon žiarovky: 60 W
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
1,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Predsieňová stena AMALIA
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €




