- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa ASSAM 3xE27
Závesná lampa ASSAM 3xE27
Telefonická objednávka
Závesná lampa ASSAM je elegantné a štýlové osvetlenie. Jej tienidlo je vyrobené z čiernej látky, ktorá pridáva sofistikovaný vzhľad. Na časti tienidla je prítomný zlatý prúžok, ktorý priťahuje pozornosť a dodáva lampe jedinečné kúzlo.
Vnútorná strana tienidla je zakončená zlatou fóliou, ktorá odráža svetlo a vytvára teplý a jemný odlesk.
Lampu je možné kombinovať s ostatnými z rovnakej série.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 100 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ESUS 75 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 75 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Jedálenská stolička CT-281
Jedálenská stolička CT-281
Zelená
Skladom
35.10 €
Sivá
Skladom
35.10 €
Krémová
Skladom
35.10 €
Hořčicová
Skladom
35.10 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €











