- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa DANI
Závesná lampa DANI
Telefonická objednávka
Moderné stropné svietidlo zavesené na zlatom reťazi, z ktorého vystupujú zakrivené ramená, zakončené dekoratívnymi, modernými, sklenenými tienidlami.
Lampa bude ozdobou každého moderného interiéru: obývacej izby, jedálne, hotelovej haly alebo kancelárie. Možnosť nastavenia výšky lampy zvyšuje jej použiteľnosť a umožní jej použitie aj v nižšej miestnosti.
Svietidlo je možné zapojiť aj dvojkruhovo.
Farba:
zlatá / biela
Materiál:
kov / sklo
Varianty:
okrúhla základňa - 3 tienidlá
okrúhla základňa - 5 tienidiel
Výber typu lampy zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka tienidla: 15 cm
hĺbka tienidla: 15 cm
výška tienidla: 14 cm
celková dĺžka: 115 / 120 cm
celkový priemer: 54 / 60 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
2,3 / 3,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| DĹŽKA | 115 cm, 120 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| PRIEMER | 54 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| DĹŽKA | 115 cm, 120 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| PRIEMER | 54 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet sivá / hnedá Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm mango Dekorhome
Pohovka DRYÁS Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Jedálenské kreslo ASTORIA VELVET II
Jedálenské kreslo ASTORIA VELVET II
Čierna
Nie je skladom
130.40 €
Sivá
Nie je skladom
137 €
Béžová
Nie je skladom
137 €
Světle šedá
Nie je skladom
130.40 €
Odkladací stolík JUNO Dekorhome
Odkladací stolík JUNO Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €








