- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa BIANCO
Závesná lampa BIANCO
Telefonická objednávka
Dizajnový závesný luster v škandinávskom štýle sa bude hodiť do spálne alebo obývacej izby. Je tvorený z kovového závitu a spolu s bielymi látkovými tienidlami lemovanými orechovou dyhou vytvára dokonalú harmóniu, ktorá ladí s každým dizajnom a farebnou schémou.
Lampa je vybavená závitom E27, ktorý je kompatibilný aj s úspornými LED žiarovkami.
Kombinujte s ďalšími zo série BIANCO.
Farba:
biela / orech
Materiál:
kov / látka / dyha
Varianty:
2 tienidlá
3 tienidlá
Výber typu lampy zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka tienidla: 15 cm
hĺbka tienidla: 15 cm
výška tienidla: 15 cm
celková dĺžka: 95 cm
celková šírka: 35 / 40 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50H
Hmotnosť:
0,8 / 1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm, 35 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm, 35 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa BIANCO
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Barová stolička H-93
Barová stolička H-93
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
86.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
88 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
86.50 €










