- Domov
- Osvetlenie
- Závěsná lampa FIBA
Závěsná lampa FIBA
Telefonická objednávka
Moderná lampa s priehľadným káblom, čiernym tienidlom a strieborným prvkom v idustriálnom štýle, známeho tiež ako loftový. Má možnosť nastaviť výšku zatiahnutím za kábel a jeho umiestnením do obloženia stropu alebo jeho skrátením.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
čierna / chróm
čierna / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery tienidla:
šírka: 30 cm
priemer: 30 cm
výška: 25 cm
celková dĺžka: 100 cm
napätie: 230V / 50Hz
závit pre žiarovku: E27 max. 40W
Hmotnosť:
1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Kuchynský vozík Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Černá / šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €
Černá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €







